XXXII Niedziela Zwykła – 11 XI 2018 – Krośnica

1. Jak w każdą drugą niedzielę miesiąca taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne parafii.

2. W przyszłą niedzielę odpust parafialny ku czci św. Rafała Kalinowskiego – Patrona kościoła parafialnego w Kluszkowcach. Sumie odpustowej o godz. 11.30 przewodniczyć będzie o dr Piotr Nyk z Krakowa.

3. Również w przyszłą niedzielę obchodzony jest w kościele II Światowy Dzień Ubogich. Z tej racji będzie kwesta do puszek przy wyjściu z kościoła.

4. W tym tygodniu w liturgii w poniedziałek 12 listopada: wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika, we wtorek: Świętych Polskich Męczenników: Benedykta, Jana, Mateusza i Krystyna, w piątek wspomnienie Matki Bożej Miłosierdzia, a w sobotę św. Elżbiety Węgierskiej. Ponadto w tym tygodniu w naszym Zakonie obchodzimy 14 listopada wspomnienie wszystkich zmarłych naszego Zakonu, a 15 Wszystkich Świętych naszego Zakonu.

5. U ministrantów jest do nabycia książeczka: „Mała Księga Patrioty” z dwoma płytkami z pieśniami patriotycznymi w cenie 15 zł.

6.  W naszej parafii organizujemy warsztaty dialogu małżeńskiego. Może w nich uczestniczyć maksimum 10 par. Od 22 listopada w czwartek o godz. 18.30, co dwa tygodnie przez osiem spotkań, będziemy pogłębiać więzi małżeńskie i uczyć się głębokiej miłości w relacji poprzez dialog. Warsztaty poprowadzi para małżeńska, która niejednokrotnie w całej Polsce takowe warsztaty już prowadziła. Zapisy do 15 listopada u o. Marcina.

7. Oaza Ruchu Światło-Życie zaprasza na spotkanie dzieci z klas 4 do 6 szkoły podstawowej w środy o godzinie 16:00

8. Zachęcam do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.

9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

11. Wszystkim solenizantom, jubilatom w tym tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom , Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.