XXVII Niedziela Zwykła – 8 X 2023 -Kluszkowce

 1. Bóg nieustannie obdarza nas potrzebnymi łaskami, ale to od nas zależy czy skorzystamy tych darów czy tez je zmarnujemy. Dziś odpust parafialny w Mizernej z sumą o godz. 1:00.
 2. Dzisiejsza taca jak w każdą drugą niedziela miesiąca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne parafii. Składamy podziękowania dla tych którzy wpłacają tez na konto parafialne.
 3. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy do licznego udziału w odmawianiu
  różańca. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17,00. Wierni którzy odmawiają różaniec
  w kościele lub w rodzinie mogą zyskać odpust zupełny.
 4. Zbliża się listopad, czas pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Już dziś zachęcamy by robić porządki na cmentarzu , pamiętając przy tym o segregacji śmieci. Przypominamy tez o rocznej opłacie 20 zł. za śmieci od grobu. Są to środki przeznaczone na utrzymanie czystości i porządku na cmentarzu. Bardzo dziękujemy p. Tadeuszowi Pierwioła za dbanie o cmentarz. W kościele są już wyłożone kartki na wypominki listopadowe a roczne będą w grudniu.
 5. W przyszłą niedziele przypada XXIII Dzień Papieski. Tradycyjnie w tym dniu prowadzona jest kwesta do puszek na fundusz stypendialny dla zdolnej a uboższej młodzieży. Prosimy o wsparcie tego dzieła.
 6. We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
 7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Łukasz Maria, Dziatkowicz Zofia, Kurpiel Maria, Sikora Agata . W kaplicy : Brzegowska Iwona, Pawlikowska Iwona.
 8. U ministrantów do nabycia kalendarze ścienne na przyszły rok w cenie 10 zł.
 9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
 10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom
  życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.