XXVI Niedziela Zwykła – 1 X 2023 -Krośnica

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca zapraszam do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie pomiędzy mszami.
 2. Rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy do licznego udziału w odmawianiu różańca. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godzinie 17.30, natomiast w niedzielę po Mszy Świętej o 8.30. Wierni którzy odmawiają różaniec w kościele lub w rodzinie mogą zyskać odpust zupełny.
 3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek święto Aniołów Stróżów środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w czwartek wspomnienie św. S. Faustyny, a w sobotę w wspomnienie NMP Różańcowej. Dzisiaj tradycyjnie w naszym Zakonie dzień św. Teresy od Dzieciątka Jezus poświęca się płatki róż, jako symbol łask wypraszanych przez wstawiennictwo św. Teresy z Lisieux.
 4. Również w tym tygodniu I Czwartek , Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godziny 16:00. W sobota odwiedzimy chorych, w ten dzień jest także adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi oraz zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17:00.
 5. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
 6. W tym tygodniu zapraszamy młodzież na spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Klasa 8 i 7 czwartek po Mszy wieczornej.
 7. W przyszłą niedziele taca jak w każdą drugą niedziela miesiąca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne parafii.
 8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty….
 9. U ministrantów do nabycia : dla dzieci kolorowy Staś cena 10 zł. oraz kalendarze ścienne na przyszły rok w cenie 10 zł. i Głos Karmelu cena 20 zł.
 10. Składamy serdeczne podziękowania Panu elektrykowi Stanisławowi Hryc za naprawę dzwonów.
 11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie
  przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
 12. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom
  życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.