XXIX Niedziela Zwykła – 22 X 2023 – Krośnica

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako niedziela misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny w kościele. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na ten cel.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone w dniu Papieskim na stypendia dla młodzieży zdolnej a nie zamożnej fundowane przez fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Zachęcajmy się wzajemnie do odmawiania różańca o którym Matka Boża mówiła że
    jest nam dany jako pomoc do osiągnięcia zbawienia. Zachęcamy do licznego udziału w odmawianiu różańca. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30, w Niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:30. Wierni którzy odmawiają różaniec w kościele lub w rodzinie mogą zyskać odpust zupełny.
  4. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do
    skorzystania z sakramentu pokuty. Dar odpustu dla zmarłych można wyprosić jedynie
    czystym sercem. Wypominki listopadowe można składać w zakrystii lub w kancelarii.
    Prosimy nie zostawiać kartek w kościele na ławkach. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregacji śmieci.
  5. W tym tygodniu w liturgii w sobotę wspomnienie świętych Apostołów Szymona i Judy
    Tadeusza.
  6. U ministrantów do nabycia dla dzieci listopadowy numer Stasia” cena 10 zł.
  7. W tym tygodniu zapraszamy na spotkanie w środę Mężczyzn św. Józefa a w czwartek
    grupę biblijna w Kluszkowcach po Mszy św. wieczornej do salki.
  8. Od przyszłej niedzieli przechodzimy na czas zimowy. Msze święte nie ulegają zmianie.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu…
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie
    przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
  11. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy
    obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.