XXIV Niedziela Zwykła – 17 IX 2023 – Krośnica

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ub. niedzieli na potrzeby remontowe naszego kościoła 3984 zł. Prosimy o wpłatę ofiar na ogrzewanie kościoła za każdy wasz dar składamy serdeczne Bóg zapłać .
  2. Witamy w naszej wspólnocie o. Adama Barłowskiego, który został skierowany przez o. Prowincjała do naszej wspólnoty.
  3. W dzisiejszą niedzielę w Polsce obchodzimy dzień pamięci o poległych pomordowanych na Wschodzie w rocz. napaści Sowietów na Polskę 17 września 1939 roku.  Dzisiaj także z racji święta Patronalnego młodzieży św. Stanisława Kostki w naszej diecezji prowadzona jest kwesta do puszek na tzw. Fundusz Młodzieżowy.
  4. W przyszłą niedzielę, 24 IX, po każdej mszy świętej odbędzie się kwesta na fundację „Pola nadziei”. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na pomoc dla hospicjów. Ofiarodawcy mogą otrzymać cebulkę żonkila.
  5. Serdecznie zapraszamy chętne dziewczynki na spotkanie Scholii w najbliższy piątek o godzinie 17:00, natomiast chętnych chłopców do grona ministrantów w sobotę na godz. 10.00.
  6. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu :…
  8. W lutym w przyszłym roku nasz Klasztor organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
    Termin pielgrzymki od 27 lutego do 5 marca . Zapisy tylko do końca września u
    o. Roberta. Szczegółowy plan na tablicy ogłoszeń.
  9. Sołtys p. Tomasz Jankowski wraz z radą sołecka zapraszają mieszkańców Krośnicy na zebranie wiejskie, które odbędzie się 20 września o godz. 18:00 w budynku remizy OSP w Krośnicy.
  10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie
    przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
  11. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom
    życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.