XIV Niedziela Zwykła – 09 VII 2023 – Krośnica

1.Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę, na potrzeby inwestycyjne parafii, Bóg zapłać.

2.Wszystkim Czcicielom MB Szkaplerznej dziękujemy za udział w Triduum i Uroczystości ku czci Matki Bożej z Góry Karmel.  Zapraszamy  na Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej  22 lipca do Czernej. Wyjazd o godz. 5 rano. Tradycyjnie zapraszamy również na pielgrzymkę go grobu świętej Kingi do Starego Sącza w strojach regionalnych w dniu 22 lipca. Wyjazd o godzinie 16.00 z placu kościelnego. Można tez jechać własnym samochodem . Zapisy na obie pielgrzymki do 20 lipca w kancelarii lub w zakrystii.  

4.W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, w piątek św. Marii Magdaleny a w sobotę św. Brygidy zakonnicy i patronki Europy. W piątek w naszym kościele całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w int nawrócenia zagubionych w wierze.

 5.W przyszła niedzielę z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących będzie poświecenie samochodów po każdej mszy świętej. Ofiary składane przy poświęceniu będą wyrazem naszej wdzięczności Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry, przeznaczone będą na zakup środków transportu dla misjonarzy. 

6.U ministrantów jest do nabycia kalendarz na przyszły rok w cenie 8 zł.

 7.Do związku małżeńskiego przygotowują się: Grzegorz Kundziarz , kawaler z Krośnicy i Joanna Maria Buczek , panna z Ochotnicy Górnej. Zapowiedź trzecia. Kto by znał przeszkody do zawarcia tego związku powinien zgłosić je w kancelarii Parafialnej.

8.Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele:

9.Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: www.parafiakluszkowce.pl

10.Młodzież zapraszamy na Dni Młodych do Czernej k/Krakowa w dniach od 27-30.07. Informacja na afiszu .Zapisy w zakrystii lub w kancelarii .

11.Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy  obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.