XIV Niedziela Zwykła – 8 VII 2018 – Kluszkowce

1. Trwa okres wakacji i urlopów. Pamiętajmy też w tym czasie o naszym obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne parafii. Wszystkim składającym swój grosz na ten cel serdeczne Bóg Zapłać. Jeszcze dziś wieczorem zapraszamy na nowennę do MB Szkaplerznej po Mszy św.

3. Wszystkich czcicieli MB Szkaplerznej zapraszamy w tym tygodniu na , nowennę przed Uroczystością MB Szkaplerznej. Codziennie wieczorem do 15 lipca msza św.o godz.19,00 z okolicznościowym kazaniem i modlitwami nowenny. Prosimy o składanie próśb i podziękowań do Matki Bożej które będą odczytywane w czasie nabożeństwa. Po każdej mszy św. jest okazja do przyjęcia szkaplerza.

4. W tym tygodniu w liturgii 11 lipca w środę święto świętego Benedykta, opata, patrona Europy, w piątek świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

5. Bardzo serdecznie zapraszamy młodzież z naszej parafii do udziału w XIV Karmelitańskich dniach młodych w naszym Klasztorze w Czernej w dniach 26-29 lipca br. W programie min. Teatr ducha, ekstremalna procesja światła, konferencje ,adoracja pokoju, warsztaty tematyczne, i inne. Szczegóły można doczytać na afiszu. Zapisy do 24 lipca u O. Mariusza lub w zakrystii. Starszych natomiast zapraszamy na pielgrzymkę na odpust świętej Kingi do Starego Sącza 23.07. Wyjazd w strojach regionalnych o godz. 14 z pod kościoła. Mogą też jechać osoby nie mające stroju góralskiego. Zapisy do 21.07. Również szczegóły można znaleźć na afiszu.

6. Do związku małżeńskiego przygotowują się……….

7. U ministrantów można nabywać kalendarze ścienne na przyszły rok . W cenie 6 zł.

8. Znaleziono złoty naszyjnik. Do odebrania u Proboszcza.

9. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i kaplicy.

10. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

11. Proszono o ogłoszenie, że Objazdowy Serwis Legalizacji Gaśnic zaprasza wszystkich kierowców na przeglądy techniczne gaśnic samochodowych w poniedziałek 9 lipca w godz. od 8-16 przy sklepie Groszek

12. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.