XIV Niedziela Zwykła – 4 VII 2021 – Krośnica

  1. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii ks. Mateusza Bochenka z sanktuarium MB z Ludźmierza. Troska o Dom dla gaździny Podhala to nasza wspólna troska , dlatego wesprzyjmy inwestycje które będą nam pielgrzymom służyły.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone w ub niedzieli dla mieszkańców Nowej Białej poszkodowanych wielkim pożarze. Na ten cel zebrano 10.240 zł. i 50 Euro.
  3. Rozpoczął się okres wakacji i urlopów. Przebywając w różnych miejscach na odpoczynku pamiętajmy o naszym obowiązku uczestnictwa we mszy św. niedzielnej.
  4. W tym tygodniu w liturgii we wtorek 6 lipca wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej a w czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli.
  5. W przyszłą niedzielę tj. 11 lipca, taca przeznaczona będzie na nasz Kościół. Przypominamy że została zniesiona Msza niedzielna o godz. 16,00.
  6. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.
  9. W ub. tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności : śp. Annę Jabłońską i Marię Zwydak. Dobry Jezu …..
  10. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia