XIV Niedziela Zwykła – 4 VII 2021 – Kluszkowce

1. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii ks. Mateusza Bochenka z sanktuarium MB z Ludźmierza. Troska o Dom dla gaździny Podhala to nasza wspólna troska , dlatego wesprzyjmy inwestycje które będą nam pielgrzymom służyły.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone w ub niedzieli dla mieszkańców Nowej Białej poszkodowanych wielkim pożarze. Na ten cel złożono 10.760 zł. i 50 koron szwedzkich. Bóg Zapłać/ Krośnica 10.240 zł. i 50 Euro /
  3. Rozpoczął się okres wakacji i urlopów. Przebywając w różnych miejscach na odpoczynku pamiętajmy o naszym obowiązku uczestnictwa we mszy św. niedzielnej.
  4. W tym tygodniu w liturgii we wtorek 6 lipca wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej a w czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli.
  5. W przyszłą niedziele tj 11 lipca, taca przeznaczona będzie na cele parafialne.Przypominamy że od 1 lipca została zniesiona Msza niedzielna o godz. 15,00.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Barbara Najger , Maria Pierwoła , Hryc Krystyna i Janina Plewa . W kaplicy: Doleńska Krystyna , Rutkowska Zofia i Łapczyńska Ewelina .
  7. W tym tygodniu ofiarę na relief św. Teresy od Dz. Jezus złożyli : Anna i Wojciech Faron , oraz rodzina Bańków. Ofiarodawcom niech św. Teresa od Dz. wyprasza potrzebne łaski.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej: WWW.parafiakluszkowce.pl
  9. W ub. tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności : śp. Annę Jabłońską i Marię Zwydak. Dobry Jezu …..
  10. Wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii solenizantom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia