XIII Niedziela Zwykła – 1 VII 2018 – Kluszkowce

1. Rozpoczął się okres wakacji i urlopów. Przebywając w różnych miejscach, podziwiając w pięknie przyrody Boga Stwórcę, pamiętajmy o naszym obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.

2. Wszystkich czcicieli MB Szkaplerznej zapraszamy na rozpoczynającą się w tym tygodniu 7 lipca tj w sobotę , nowennę przed Uroczystością MB Szkaplerznej. Codziennie wieczorem do 15 lipca msza św. z okolicznościowym kazaniem i modlitwami nowenny. Prosimy o składanie próśb i podziękowań do Matki Bożej które będą odczytywane w czasie nabożeństwa.

3. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby inwestycyjne parafii

4. W tym tygodniu w liturgii 3 lipca tj. wtorek święto Tomasza Apostoła. Ponadto I czwartek , piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w te dni od godz.18,00 do 19,30.W czwartek po mszy świętej wieczornej nabożeństwo w intencji powołań, w piątek do NSPJ, rano od godz.8,00 odwiedziny chorych. W sobotę przed Mszą św. zmiana tajemnic różańcowych.

5. Uniwersytet Papieski JP II zaprasza w mury swojej uczelni młodych ludzi pragnących studiować w Krakowie, proponując bogatą ofertę dydaktyczną i nowoczesne metody kształcenia. Szczegóły na plakacie.

6. U ministrantów można nabywać kalendarze ścienne na przyszły rok . W cenie 6 zł.

7. Trwają zapisy na wyjazd pielgrzymkowy na uroczystości odpustowe ku czci św. Kingi 23 lipca o godz. 18.00 w Starym Sączu. Chętni na wyjazd mogą się zapisywać w kancelarii lub zakrystii.

8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i kaplicy.

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

10. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.