XII Niedziela Zwykła – 24 VI 2018 – Kluszkowce

1. Rozpoczął się okres wakacji i urlopów. Przebywając w różnych miejscach, podziwiając w pięknie przyrody Boga Stwórcę, pamiętajmy o naszym obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.

2. Dziś gościmy w naszej wspólnocie o. Kamila Ratajczaka, misjonarza Z Burundi i Rwandy. Dziękujemy za świadectwo pracy i życia na misjach. Okażmy Mu dziś naszą wdzięczność nie tylko modlitwą ale także ofiarami do puszek, by mógł to dzieło dalej prowadzić.

3. W piątek 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiara w tym dniu przeznaczona jako dar na działalność Stolicy Świętej tzw. Świętopietrze. Jest to też dzień imienin naszego brata zakrystiana. Otoczmy go naszą modlitwą w tym dniu, wyrażając mu naszą wdzięczność za posługę.

4. W sobotę zakończenie nabożeństw czerwcowych.

5. Uniwersytet Papieski JP II zaprasza w mury swojej uczelni młodych ludzi pragnących studiować w Krakowie, proponując bogatą ofertę dydaktyczną i nowoczesne metody kształcenia. Szczegóły na plakacie.

6. U ministrantów można nabywać kolejny numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre nowiny” za 50 gr.

7. Trwają zapisy na wyjazd pielgrzymkowy na uroczystości odpustowe ku czci św. Kingi 23 lipca o godz. 18.00 w Starym Sączu. Chętni na wyjazd mogą się zapisywać w kancelarii lub zakrystii.

8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele.

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

10. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.