X Niedziela Zwykła – 10 VI 2018 – Kluszkowce

1. Trwają nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ, na które serdecznie codziennie wszystkich zapraszamy, pół godziny przed mszą św. wieczorną tj. o godz. 18.30.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby parafii.

3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 11 czerwca: wspomnienie świętego Barnaby Apostoła. Jest to zarazem VI dzień nowenny w intencji naszej Ojczyzny przed stuleciem odzyskania niepodległości. We wtorek 12 czerwca wspomnienie 108 błogosławionych Męczenników II wojny światowej, a w środę św. Antoniego z Padwy – Doktora Kościoła.

4. W piątek 15 czerwca, jak w każdy III piątek miesiąca całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu w naszym Kościele. Od godz. 6.30- 18.30 z nabożeństwem i procesją do Miłosierdzia Bożego , a następnie msza św. Adoracja według następującego porządku: od 7.00 – 8.00 – ul. Kamieniarska i Turystyczna. 8.00-9.00 ul. Wżarowa i Zielona, 9.00-10.00 – ul. Wspólna, Polna, Pienińska i Gorczańska, 10.00-11.00 – ul. J. Bąka, 11.00-12.00 ul. Strażacka i Sądecka, 12.00-13.00 ul. Rozwojowa i Kluszkowianka, 13.00-14.00 ul. Karpacka, Borek i Szkolna, Gospodarcza 14.00-15.00 ul. Słoneczna, Przedszkolaków i Cegielniana, 15.00 – 16.00 ul. S. Bochnaka, 16.00-17.00 ul. Zdrojowa, Modrzewiowa, Leśna.

5. Dziś spotkanie Rady Parafialnej o godz. 14,00 na cmentarzu w sprawie alejek.

6. Siostry Klaryski ze Starego Sącza zapraszają naszą parafię na uroczystości odpustowe ku czci św. Kingi 23 lipca o godz. 18.00. Chętni na wyjazd mogą się zapisywać w kancelarii lub zakrystii.

7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele.

8. Dziękujemy p. Grzegorzowi Wolskiemu za bezpłatną renowację Stacji Drogi krzyżowej. Niech Dobry Bóg hojnie wynagrodzi swoimi łaskami dar serca dla naszego kościoła.

9. W związku z przepisami o ochronie danych osobowych od dziś nie będą publikowane w Internecie nazwiska i imiona osób sprzątających, narzeczonych itp. Zostaną tylko jednorazowo odczytane w kościele.

10. Zachęcamy do zwiedzenia wystawy misyjnej w kościele, ukazującej początek, rozwój misji karmelitańskich w Burudni i Rwandzie. 24 czerwca będziemy gościć w naszej parafii o. Kamila Ratajczaka misjonarza z Burundi, który już 40 lat pracuje w tym najbiedniejszym kraju Afryki.

11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

12. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.