Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19 IV 2020 – Krośnica

1. Dziś niedziela Bożego Miłosierdzia, które jest źródłem naszej radości i mocy trwania przy Chrystusie. O godz. 15.00 rozpocznie się godz. miłosierdzia, godzina śmierci Chrystusa, z którą są związane wielkie łaski i odpusty.

2. Wszystkim tym, którzy dziś składają swoje rodzinne skarbonki wielkopostne jako dar ołtarza, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Od 20 kwietnia zostają złagodzone przepisy dotyczące zgromadzeń religijnych w okresie zagrożenia epidemiologicznego. Jednorazowo może być w naszym kościele do 20 osób w stosunku do powierzchni kościoła. Prosimy w dalszym ciągu o zachowanie odległości między osobami oraz noszenie maseczek również w kościele.

4. W tym tygodniu w liturgii 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha – biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, w sobotę 25 kwietnia święto św. Marka Ewangelisty.

5. Zachęcamy do odwiedzania naszego kościoła, w ciągu dnia, gdy pozostaje otwarty, a także do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.

7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.