IV Niedziela Zwykła – 3 II 2019 – Kluszkowce

1. Jako uczniowie Chrystusa jesteśmy powołani do dawania w świecie świadectwa wiary pomimo niechęci wielu i odrzucenia prawd wiary. Nie jesteśmy sami, ponieważ jesteśmy wsparci nieustanną obecnością Ducha Świętego w naszych sercach.

2. Wszystkich czcicieli św. Józefa zapraszamy w środę 30 stycznia na kolejny tydzień nowenny przed uroczystością św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania do św. Józefa przy jego ołtarzu w bocznej kaplicy.

3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek: św. Agaty, dziewicy i męczennicy; w środę: Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Również w tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo w intencji powołań z naszej parafii.

4. W kaplicy Matki Bożej rozpoczęliśmy już drugi etap renowacji głównego ołtarza, jego dolnej części tzw. antepedium.

5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy 7 odbędzie się w piątek 8 lutego od godziny 15.30. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 w salce parafialnej.

6. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

8. Z naszej parafii w tym tygodniu odszedł do Domu Ojca śp. Józef Babiak. Pogrzeb we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek…

9. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.