II Niedziela Zwykła – 20 I 2019 – Krośnica

1. W Kościele trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Niech ten tydzień modlitwy uwrażliwi nas na jedność Kościoła i naszych rodzin.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na tace w ubiegła niedzielę na potrzeby parafii w wysokości …………. zł.

3. Jutro przypada Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się za naszych dziadków żyjących czy zmarłych, ponieważ każdy z nas zawdzięcza im wiele.

4. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 21 stycznia wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy, w czwartek 24 stycznia św. Franciszka Salezego – biskupa i Doktora Kościoła, w piątek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, a w sobotę św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.

5. 22 stycznia tj. we wtorek o godz. 19.00 w salce przy klasztorze w Kluszkowcach spotkanie mężczyzn św. Józefa. Serdecznie zapraszamy.

6. Zachęcam do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie, są one wyczytywane w każdą środę w trakcie nabożeństwa do św Józefa.

7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.