II Niedziela Zwykła – 19 I 2020 – Krośnica

1. Dziękujemy za ofiarę złożoną na tacę na potrzeby kościoła w ubiegłą niedzielę w wysokości ………….. zł.

2. W Kościele trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek 21 stycznia wspomnienie św. Agnieszki – Dziewicy i Męczennicy, w piątek 24 stycznia wspomnienie św. Franciszka Salezego – Biskupa i Doktora Kościoła. W sobotę święto ”Nawrócenia św. Pawła Apostoła”.

4. We wtorek obchodzony jest „Dzień Babci”, a w środę „Dzień Dziadka”. Pamiętajmy i módlmy się za naszych dziadków żyjących i zmarłych, ponieważ każdy z nas wiele im zawdzięcza.

5. Schola zaprasza na próby śpiewu w piątek o godz. 15.30.

6.Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie.

7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień oraz ogłoszenia wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.