29 Niedziela Zwykła – 20 X 2019 – Krośnica

1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę na potrzeby kościoła. Na ten cel złożono …… zł. Dziękujemy tez za ofiarę z okazji Dnia Papieskiego w kwocie 710 zł.

2. Dzisiaj w Kościele w Polsce odbywa się tzw. liczenie wiernych.

3. Od dziś w Kościele rozpoczyna się Tydzień misyjny a w liturgii we wtorek 22 października obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II.

4. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie, są one wyczytywane w każdą środę w trakcie nabożeństwa do św Józefa.

5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11.30 w Kluszkowcach dokonamy poświęcenia figury św. Józefa na placu klasztornym przy parkingu z oddaniem całej parafii i rodzin przemożnemu wstawiennictwu tego Świętego. Zapraszamy do licznego udziału na tej Eucharystii.

6. Zbliża się listopad, czas naszej modlitewnej pamięci o zmarłych. Zachęcamy do robienia porządków na cmentarzu wokół grobów, zadbanie też o groby, którzy już tutaj nie mają rodzin, ale ciało spoczywa na naszym cmentarzu. W kościele są wyłożone kartki wypominkowe na miesiąc listopad. Wypominki roczne będą przyjmowanie po 1 grudnia do końca roku.

7. Schola zaprasza na próby śpiewu w piątek o godz. 15.30.

Spotkanie oazy w środę o godzinie 16:00.

8. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych w naszym kościele codziennie po Mszy świętej.

9. 22 października (wtorek) wyjazd o godz. 7.00 z spod szkoły na pielgrzymkę parafialną do Kalwarii Pacławskiej.

10.Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

12. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.