13 Niedziela Zwykła – 30 VI 2019 – Kluszkowce

1. Trwa okres wakacji i urlopów. Przebywając w różnych miejscach na odpoczynku pamiętajmy o naszym obowiązku uczestniczenia we mszy św. niedzielnej.

2. Dziś zakończenie nabożeństw czerwcowych o godz. 18,30 z figurą Serca PJ z procesją w kościele.

3. W tym tygodniu w liturgii: w środę święto św. Tomasza Apostoła, ponadto przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań, nabożeństwo, również nabożeństwo w piątek o godz. 18.30. Taca w piątek przeznaczona jest na cele misyjne Kościoła. Spowiedź w piątek od godz. 17.30.W godzinach rannych odwiedzimy chorych. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 18.00.

4. Do związku małżeńskiego przygotowują się : Krzysztof Stanisław Brzegowski ,kawaler z Kluszkowiec i Elżbieta Jadwiga Góra, panna z Kacwina. Zapowiedź druga. Kto by wiedział o przeszkodach w sumieniu zobowiązany jest o zgłoszenie występujących przeszkód w kancelarii parafialnej.

5. U ministrantów do nabycia jest nowy numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” w cenie 1 zł. z ciekawymi artykułami m. in.

6. W przyszła niedzielę o godz. 15.00 w Kluszkowcach rozpocznie się V Międzynarodowy Pieśni Chóralnej nad Jeziorem Czorsztyńskim z udziałem 7 chórów m. in. Z Rumunii, Słowacji. Nowego Targu, Łącka, Poręby Wielkiej i naszego chóru parafialnego pod dyrekcją Pana Józefa Pańszczyka.

7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i kaplicy.

8. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Anielę Plewę. Dobry Jezu…..

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

10. Turystom Gościom, Solenizantom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.