VI Niedziela Zwykła – 17 II 2019 – Kluszkowce

1. Wszystkich czcicieli św. Józefa zapraszamy w środę 20 lutego na kolejny tydzień nowenny przed uroczystością św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania do św. Józefa przy jego ołtarzu w bocznej kaplicy.

2. W tym tygodniu w liturgii: w piątek: święto Katedry św. Piotra Apostoła, w sobotę: wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

3. W przyszłą niedzielę 24 lutego Członkowie Rady Parafialnej, jak co roku, przeprowadzą zbiórkę na tzw. „wpisowe” na ogrzewanie kościoła.

4. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn na spotkanie grupy „Mężczyzn św. Józefa” we wtorek 19 lutego o godz. 19.00 w salce parafialnej.

5. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

7. Z naszej parafii w tym tygodniu odeszła do Domu Ojca śp. Kowalczyk Teresa. Wieczny odpoczynek…

8. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.