V Niedziela Wielkanocna – 10 V 2020 – Kluszkowce

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne parafii. Bóg zapłać za ofiary składane na konto parafii i w kancelarii parafialnej.

2. W tym tygodniu w liturgii koscioła : 13 maja w środę przypada 103 rocznica objawień fatimskich. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o godz. 18.15 z procesją figury Matki Bożej z różańcem wokół kościoła. Po procesji będzie nabożeństwo majowe. Ponadto 14 maja święto św. Macieja Apostoła, a w sobotę św. Andrzeja Boboli – męczennika, głównego Patrona Polski.

3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. W tym trudnym okresie pandemii koronawirusa zawierzmy Maryi życie nasze i naszych bliskich. Nabożeństwa majowe w naszym kościele o godz. 18.30, a w kaplicy w niedzielę po mszy św.

4. U ministrantów można nabyć nowy numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” w cenie 1 zł., a także album maryjny o objawieniach w Lourdes w cenie 10 zł.

5. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl

7. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.