Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12 IV 2020 – Kluszkowce

1. Tegoroczne Święta zostały naznaczone obawą o zdrowie i życie nas wszystkich. W tym wyjątkowo trudnym czasie jeszcze bardziej niż zwykle kierujemy nasze oczy na Chrystusa Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego. W imieniu naszej karmelitańskiej wspólnoty, na Święta Wielkanocne życzymy wszystkim Parafianom, Gościom, gromadzącym się w tym naszym kościele obfitych Bożych darów. Niech radość z Jego zmartwychwstania wypełnia Wasze domy i serca. Niech Zmartwychwstały Pan zasiądzie z Wami przy świątecznym stole, pojedna swoją miłością i obdarzy pełnią życia. Wszystkim Wam składamy te serdeczne życzenia: zdrowia, pogodnego świątecznego odpoczynku wraz z radosnym Alleluja.

2. W Niedzielę Zmartwychwstania Rezurekcja o godz. 6.00 w kościele. Msze św. w kaplicy o 7.00, w kościele o 9.30, 10.30, 11.30, 15.00 z koronką i o 19.00.

3. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. wg porządku niedzielnego wraz z dodatkowymi mszami o godz. 10.30 i o godz. 15.00. Tradycyjnie w tym dniu składamy ofiary na tacę na katolickie uczelnie w naszym kraju: UJPII w Krakowie i KUL w Lublinie.

4. Zapraszamy na trwającą nowennę do Bożego Miłosierdzia. Dziś i jutro o godz. 15.00, w pozostałe dni przed mszą św. wieczorną o godz. 18.30.

5. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele: Pani Bednarczyk Jadwiga, Chryc Beata , Zofia Siedlarczyk , Anna Batkiewicz i Agnieszka Kaczmarczyk . W kaplicy: Palica Joanna i Bańka Zofia . Dziękujemy też za przygotowanie świątecznej dekoracji – ciemnicy i grobu – Pani Jolancie Tynus a także tym wszystkim którzy uczestniczyli w triduum Paschalnym online z naszego kościoła.

6. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. O godz. 15.00 godzina Miłosierdzia. W tym dniu też przynosimy do kościoła rodzinne skarbonki wielkopostne by w czasie ofiarowania, po modlitwie wiernych, wszyscy którzy oszczędzali w Wielkim Poście, mogli złożyć swój dar przed ołtarzem.

7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl

8. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.