III Niedziela Zwykła – 21 01 2024 – Krośnica

1. Dzisiejszą niedzielę Ojciec święty Franciszek ustanowił jako niedzielę Słowa Bożego. Słowo, które głosi Chrystus dla nas to nie zbiór twierdzeń ale droga do świętości. Zachęcamy wiec do czytania i rozważania Pisma świętego w domach. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych babciach i dziadkach.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tace ub niedzieli na potrzeby budowlane naszego kościoła ….. Bóg zapłać
  3. W tym tygodniu 24 stycznia wspomnienie św. Salezego , biskupa i doktora kościoła ,w czwartek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła , w piątek świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  4. U ministrantów są do nabycia książeczki z modlitwami kościoła za zmarłych w cenie 6zł.
  5. W tym tygodniu zapraszamy na spotkanie do Kluszkowiec do salek katechetycznych po mszy świętej wieczornej w środę grupę mężczyzn św. Józefa a w czwartek grupę biblijna. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych.
  6. W każdą środę wieczorem w naszym kościele nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona do skarbony na kracie przy wyjściu z kościoła.
  7. Rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na budowę alejki na naszym cmentarzu. Prosimy by do kwietnia złożyć 400 zł. od każdego domu.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu …
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń w gablocie
    przed kościołem, jak też na naszej stronie parafialnej:  www.parafiakluszkowce.pl
  10. Bożemu miłosierdziu polećmy zmarłego parafianina śp. Marka Mirgę . Dobry Jezu..
  11. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia oraz parafianom i gościom życzymy
    obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.