14 Niedziela Zwykła – 7 VII 2019 – Krośnica

1. Dziś o godzinie 15.00 zapraszamy na V Międzynarodowy Festiwal Pieśni Chóralnej nad Jeziorem Czorsztyńskim w naszym kościele w Kluszkowcach, w którym będziemy mogli podziwiać chóry m. in. ze Słowacji, Rumunii.

2. W tym tygodniu w liturgii: W czwartek 11 lipca święto św. Benedykta Opata – Patrona Europy.

3. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

4. U ministrantów przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabyć gazetę ewangelizacyjną „Dobre nowiny” z ciekawymi artykułami m. in. „Cud przemiany krwi”, „Spełnił marzenie i został kapłanem na łożu śmierci”’ „Święta Rita z Nowego Sącza”.

6. Wszystkich czcicieli MB zapraszamy na pielgrzymkę do Czernej na ogólnopolskie spotkanie noszących szkaplerz. Wyjazd 21 lipca w niedzielę o godz. 6.00 z pod kościoła. Koszt pielgrzymki 40 zł. Zapisy do 19 lipca w zakrystii lub kancelarii.

7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty.

8. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłych naszych parafian w ubiegłym tygodniu śp. Stanisława Dziatkowicz z Kluszkowiec oraz z Krośnicy śp. Katarzynę Klimczak. Dobry Jezu…..

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

10. Turystom Gościom, Solenizantom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.