25 Niedziela Zwykła – 22 IX 2019 – Kluszkowce

1. Dziękujemy za dar serca 1530 zł i 20 $ złożone dla poszkodowanej rodziny w pożarze w ubiegłą niedzielę do puszki. Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka do puszek na rehabilitacje ciężko chorego Mateuszka. Dziś też gościmy ks. budowniczego kościoła z Zakopanego, które głosi nam Słowo Boże i dzieli się swoimi troskami i nadziejami przy budowie Domu Bożego. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na to dzieło.

2. W tym tygodniu w liturgii w poniedziałek wspomnienie świętego o. Pio, w piątek św. Wincentego a Paulo. W niedzielę odpust w Dębnie na św. Michała Archanioła.

3. Chłopców w wieku szkolnym, którzy pragną zostać ministrantami prosimy o zgłaszanie się do o. Marcina lub brata Seweryna. Zbiórki w sobotę. Spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: klasa 8 we środę o godz. 18.00, klasa 7 w piątek o godz. 18.00. Zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30.

4. W przyszłą sobotę odbędzie się pielgrzymka Róż Różańcowych do Krakowa Łagiewnik. Zapisy do czwartku.

5. Do odebrania są zamówione albumy o kościołach Podhala w zakrystii lub w kancelarii.

6. Od wtorku przyjmujemy intencje mszalne na pierwsze półrocze przyszłego roku.

7. Do związku małżeńskiego przygotowują się…

8. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

10. Nasz Sołtys Pan Wojciech Bednarczyk przypomina o zebraniu wiejskim dzisiaj w niedzielę o godz. 15.00 w Sali GOK-u, na którym będą omawiane ważne sprawy mieszkańców. Prosi o liczne przybycie.

11. Serdecznie zapraszamy młodzież na uwielbieniowe spotkanie będące częścią trasy, która od kilkunastu miesięcy odbywa się w dużych miastach Polski. O. Adam Szustak OP realizuje pomysł uwielbienia Boga głoszeniem Słowa, muzycznym kunsztem i modlitwą tysięcy zgromadzonych osób.
26 października w Krakowie będziemy – wszyscy przez Jezusa UMIŁOWANI – wołać by realizowało się w nas ŻYCIE jako dzieci Boga i PRAWDA, że ” Teraz dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie, nie ma już potępienia”!
Zapisy do przyszłej niedzieli w zakrystii.

12. Turystom Gościom, Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.