XXV Niedziela Zwykła – 23 IX 2018 – Krośnica

1. Dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na leczenie i rehabilitację Mateusza. Na ten cel złożono 780 zł. W przyszłą niedzielę będziemy również prosić o wsparcie na rehabilitację Katarzyny Kozłeckiej z Maniów.

2. W liturgii w tym tygodniu: w czwartek: św. Wincentego a’Paulo, Kapłana, w piątek: św. Wacława – Męczennika, a w sobotę: święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała. Od tego dnia po każdej mszy na zakończenie będzie odmawiany w kościele tzw. egzorcyzm prosty do św. Michała Archanioła.

3. Wszystkich chętnych, którzy pragną śpiewać na chwałę Boga w scholi, zapraszamy na spotkanie w sobotę na godzinę 17:00.

4.  W przyszłą sobotę 29 września odbędzie się IX pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik. Wyjazd spod szkoły o godz. 7.15. Zapisy w zakrystii i kancelarii do czwartku tj. 27 września. Koszt 30 zł.

5. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w przyszłym roku od 9 – 16 marca w cenie 2900 zł i 120 $. Zapisy do końca grudnia. Przy zapisie zaliczka 500 zł., a pozostała kwota do końca stycznia. Informacje w kancelarii parafialnej.

6. Wraz Oazą Ruchu Światło-Życie organizujemy „Weekend z Jezusem”, wyjazdowe spotkanie mające na celu doświadczenie wspólnoty wiary, rozmów i spotkań, a także wspólnego wędrowania. Wyjazd w piątek wieczorem powrót w niedzielę po południu. Zapraszamy serdecznie całą młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych. Koszt 70 zł. Spotkanie organizacyjne dla chętnych w środę po Mszy Świętej.

7. Planowana pielgrzyma do Rzymu jednak się nie odbędzie, chyba że znajdzie się ponad 40 osób chętnych.

8. Od następnej niedzieli będzie można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.

9. Zachęcam do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa.

10. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

12. W przyszłą niedzielę 30 września w Sanktuarium w Ludźmierzu o godz. 11,00 będzie sprawowana Msza św. na zakończenie sezonu rowerowego. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników dwóch kółek do udziału w uroczystości.

13. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.