XXIV Niedziela Zwykła – 16 IX 2018 – Krośnica

1. Dziękujemy za dar serca 2913,17 zł i 1 euro, złożony na potrzeby parafii w ubiegłą niedzielę. Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka do puszek na rehabilitację 9 – cio letniego Mateusza.

2. W liturgii w tym tygodniu: we wtorek wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży, w czwartek wspomnienie św. Męczenników wietnamskich Andrzeja Kim i Pawła Chong – Kapłanów i ich Towarzyszy , w piątek św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty.

3. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach popołudniowych od godz. 16.00 – 18.00.

4. Chłopców, którzy pragną zostać ministrantami, oraz wszystkich ministrantów zapraszam na spotkanie we wtorek o godzinie 16:30.

5. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w przyszłym roku od 9 – 16 marca w cenie 2900 zł i 120 $. Zapisy do końca grudnia. Przy zapisie zaliczka 500 zł., a pozostała kwota do końca stycznia. Informacje w kancelarii parafialnej.

6. Nabożeństwo szkaplerzne w sobotę o 16:45

7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty i sprzątanie w tym tygodniu.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Bożemu Miłosierdziu polećmy: zmarłą 13 września śp. Marię Jastrzębską, lat 58, której pogrzeb odbył się 15 września oraz śp. B Bochnak, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13:00 ze stacją w domu. Dobry Jezu, a nasz Panie…

10. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom , Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.