XII Niedziela Zwykła – 24 VI 2018 – Krośnica

1. Rozpoczął się okres wakacji i urlopów. Przebywając w różnych miejscach, podziwiając w pięknie przyrody Boga Stwórcę, pamiętajmy o naszym obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.

2. W piątek 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiara w tym dniu przeznaczona jako dar na działalność Stolicy Świętej tzw. Świętopietrze. Jest to też dzień imienin  brata Piotra. Otoczmy go naszą modlitwą w tym dniu, wyrażając mu naszą wdzięczność za posługę.

3. W sobotę zakończenie nabożeństw czerwcowych. W przyszłą, pierwszą niedzielę lipca zapraszam do uczestnictwa w liturgii w strojach góralskich

4. Uniwersytet Papieski JP II zaprasza w mury swojej uczelni młodych ludzi pragnących studiować w Krakowie, proponując bogatą ofertę dydaktyczną i nowoczesne metody kształcenia. Szczegóły na plakacie.

5. U ministrantów można nabywać kolejny numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre nowiny” za 50 gr.

6. Trwają zapisy na wyjazd pielgrzymkowy na uroczystości odpustowe ku czci św. Kingi 23 lipca o godz. 18.00 w Starym Sączu. Chętni na wyjazd mogą się zapisywać w kancelarii lub zakrystii.

7. Spotkanie przed bierzmowaniem dla 6 klasy odbędzie się w poniedziałek po Mszy Świętej.

8. Spotkanie ministrantów i scholi w środę o godzinie 15:00.

9. Pan Tomasz Jankowski dotychczasowy grabarz zgodził się dalej wykonywać tą funkcję. Za dotychczasową ofiarną pracę na rzecz naszej wspólnoty serdeczne Bóg zapłać, a na dalszą pracę wiele łask, życzliwości i wdzięczności.

10. Zachęcam do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa.

11. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

12. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

13. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.