XI Niedziela Zwykła 17 VI 2018 – Krośnica

1. Trwają nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ, na które serdecznie codziennie wszystkich zapraszamy po Mszy Świętej.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ub. niedzielę na potrzeby parafii w wysokości 2298 zł.

3. W tym tygodniu w liturgii: We wtorek 19 czerwca wspomnienie św. Romualda – Opata. Jest to dzień imienin o. Romualda. Otoczmy go naszą modlitwą w tym dniu.

5. W przyszłą sobotę tj. 23 czerwca wyjeżdżamy na autokarową pielgrzymkę do Siwcówki do grobu Sługi Bożej Kunegundy Siwiec. Wyjazd o godz. 7.30, powrót w godz. wieczornych. W programie: indywidualna modlitwa przy grobie Kunegundy, czuwanie na Wzgórzu Miłosierdzia, konferencja, Eucharystia, posiłek, adoracja. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.

6. Trwają zapisy na uroczystości odpustowe ku czci św. Kingi 23 lipca o godz. 18.00 w Starym Sączu. Chętni na wyjazd mogą się zapisywać w kancelarii lub zakrystii.

7. We wtorek tj.19 czerwca kancelaria będzie nieczynna.

8. Spotkanie przed bierzmowaniem dla 6 klasy odbędzie się w poniedziałek po Mszy Świętej

9. W związku z przepisami o ochronie danych osobowych nie będą publikowane w Internecie nazwiska i imiona osób sprzątających, narzeczonych itp. Zostaną tylko odczytane w kościele.

10. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona 22.06 to jest w piątek o godz. 8,15. Po Mszy świętej przejście do szkoły.

11. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

12. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

13. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.