XI Niedziela Zwykła 17 VI 2018 – Kluszkowce

1.Trwają nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ, na które serdecznie codziennie wszystkich zapraszamy, pół godziny przed mszą św. wieczorną tj. o godz. 18.30.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ub. niedzielę na potrzeby parafii w wysokości 2960 zł. i 5 $.

3. W tym tygodniu w liturgii: We wtorek 19 czerwca wspomnienie św. Romualda – Opata. Jest to dzień imienin o. Romualda. Otoczmy go naszą modlitwą w tym dniu.

4. W przyszłą sobotę tj. 23 czerwca wyjeżdżamy na autokarową pielgrzymkę do Siwcówki do grobu Sługi Bożej Kunegundy Siwiec. Wyjazd o godz. 7.30, powrót w godz. wieczornych. W programie: indywidualna modlitwa przy grobie Kunegundy, czuwanie na Wzgórzu Miłosierdzia, konferencja, Eucharystia, posiłek, adoracja. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.

5. Trwają zapisy na uroczystości odpustowe ku czci św. Kingi 23 lipca o godz. 18.00 w Starym Sączu. Chętni na wyjazd mogą się zapisywać w kancelarii lub zakrystii.

6. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

7. We wtorek tj.19 czerwca kancelaria będzie nieczynna.

8. W związku z przepisami o ochronie danych osobowych nie będą publikowane w Internecie nazwiska i imiona osób sprzątających, narzeczonych itp. Zostaną tylko jednorazowo odczytane w kościele.

9. Msza się na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach będzie 22.06 to jest w piątek o godz.9,00.Po Mszy świętej o godz. 10,00 w szkole rozdanie świadectw.

10. Zachęcamy do zwiedzenia wystawy misyjnej w kościele, ukazującej początek, rozwój misji karmelitańskich w Burudni i Rwandzie. W przyszłą niedziele tj.24 czerwca będziemy gościć w naszej parafii o. Kamila Ratajczaka OCD,misjonarza z Burundi, który już 40 lat pracuje w tym najbiedniejszym kraju Afryki. Po mszy świętej będzie okazja by wesprzeć ofiarą do puszek prace misjonarzy w tym kraju.

11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

12.  Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom , Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.