Wypominki - Krośnica

Polecajmy Bogu świętej pamięci duszpasterzy pracujących w naszej parafii: o. Alojzego Bażyka; o. Błażeja Szemika; o. Chrystiana Czaickiego; o. Faustyna Jarka; o. Leona Wądrzyka; o. Sylweriusza Stańczyka; o. Teodora Węgrzyniaka; br. Walentego Płoskonkę; o. Eustachego Pająka; o. Atanazego Chmiesta. Wieczny odpoczynek….

Polecajmy Bogu świętej pamięci parafian zmarłych od ubiegłego roku: Jana Bańkosza, Antoniego Bąka, Rozalię Szaflarską, Stanisława Klimczaka, Stanisława Wójcika, Annę Dyda, Stefanię Wojtaszek, Stefanię Wojtaszek, Marię Wojtaszek, Annę Jandura, Antoniego Ciureję, Marię Pietrzak,Wieczny odpoczynek...

Módlmy się za świętej pamięci zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach:

Józefa Jandurę, rodziców Marię i Macieja, Zofię i Władysława Salamonów, synów: Mariana, Feliksa, Władysława, Józefa, Marię i Michała Krężlów, Iwonę Drzyzgę, Jolantę Drzyzgę, Józefa Gabrysia, Józefa Jandurę, rodziców Marię i Macieja, Anielę Konopkę, Annę i Stanisława Dydów, Marię i Józefa Wojtaszków, Jana Wojtaszka, Annę Gabryś, Józefa Gabrysia, Annę, Jakuba, Józefa Kubiczów, Jana Wójcika, Jana Pichniarczyka, Zofię i Jana Koterbów, Krzysztofa Pichniarczyka, Marię i Józefa Tokarczyków, syna Stanisława, Annę i Walentego Pawlików, Stanisława Warusia, Marię Sajdak, Katarzynę Kwaśnicę, Juliana Hryca, Józefa Wojtaszka oraz synów: Andrzeja i Jana, Marię, Andrzeja Tkaczyków, Marię i Jana Janczaków, zmarłych z rodzin Tkaczyków, Franczyków, Knutelskich, Pabianów i Andrzeja Andrearczyka, Józefa Jandurę, syna Ryszarda i syna Janusza, Józefa Siedlarczyka, Stanisława Pichniarczyka, Antoninę Siedlarczyk, Józefa Hryca, żonę Zofię, Wojciecha Pichniarczyka, żonę Annę, Michała Hryca, żonę Annę, Józefa Nowaczyka, syna Ryszarda, Macieja Chrobaka, żonę Zofię, Marcina i Stanisława Krężlów, Józefa, Agnieszkę, Jana i Stanisława Krężlów, Michała, Małgorzatę Musiałów, Zbigniewa Krawczyka, Jakuba Babiaka, Stanisława Kaczmarczyka, jego rodziców i rodzeństwo, Antoniego i Marię Wojtaszków, syna Marka, ich rodziców i rodzeństwo, Henryka Skupina, Wojciecha Walkowicza, syna Stanisława Walkowicza, córkę Marię Bańkę, Zofię i Macieja Walkowiczów, synową Zofię Walkowicz, Jakuba Wojtaszka, Józefa Tkaczyka, Annę Tkaczyk, Wojciecha Tkaczyka, Janinę Tkaczyk, Marię i Jana Babiaków, Katarzynę Siedlarczyk, Jakuba Walkowicza, Stanisława Kołka, Jana Oleksego, Jana Jezierczaka, Józefa, Katarzynę, Annę, Antoninę Bochnaków, ich rodziców, Zofię Wojtaszek z domu Kalata, Wojciecha Siedlarczyka, Zofię i Jana Knutelskich, Józefę Walkowicz, męża Władysława, zmarłych z rodzin Knutelskich i Bąków, Marię i Antoniego Wojtaszków, syna Marka, Wojciecha Knutelskiego, Jakuba i Marię Babiaków, dzieci: Jana, Katarzynę, Zofię, Wojciecha, Katarzynę i Jakuba Olejarzów, Stanisława Grabowskiego, Wojciecha Babiaka, żonę Karolinę, Andrzeja Potaśnika, syna Józefa, Jana Kubicza, synów: Władysława i Franciszka, Annę i Stanisława Kundziarzów, Antoniego Grywalskiego, Jana i Zofię Grzybków, Czesława i Zbigniewa Grzybka, Józefa, Marię, Jana, Stanisława, Franciszka Olejarzów, Stefana i Genowefę Jastrzębskich, Marię i Stanisława Kocańdów, Antoninę i Jana Krężlów, Annę i Franciszka Bańków, Andrzeja Borkowskiego, Stanisława i Rozalię Wojtaszków oraz ich rodziców, Stanisława i Annę Krężlów, ich rodziców, Katarzynę Krężel, Marię i Michała Kurtów, Annę i Jana Milaniaków, syna Stanisława, Zofię, Jakuba, Marię, Wojciecha, Stanisława Milaniaków, Jakuba Jaworskiego, Katarzynę i Józefa Szaflarskich, Józefa, Franciszka Sasa, Stanisława Siutę, Jana Kaczmarczyka, Zofię Bochniak, Antoninę, Jana, Eugeniusza Szaflarskich, Marię, Kazimierza, Andrzeja Wojtaszków, Jana Janczaka, żonę Marię, Jakuba Nowaczyka, żonę Katarzynę, Andrzeja Tkaczyka, Annę i Jakuba Babiaków, córkę Antoninę Olejarz, Mariannę i Józefa Olejarzów, synów: Władysława, Stanisława, Jana, Jakuba Olejarza, Józefa Bielawskiego, Michała i Katarzynę Bielawskich, Annę i Józefa Skalanych, Helenę Antolec, Andrzeja i Katarzynę Kubiczów, Jerzego Reichela, Czesławę i Władysława Jandurów, Marię i Jana Oleksych, Mariannę i Jana Grabowskich, Janinę Wojtaszek, Marię Chlipałę, Jana Chlipałę, Annę Chlipałę, Zofię i Józefa Bratkowskich, Stanisława Mastelę, syna Wojciecha, Jana i Marię Krężlów, Andrzeja Warzechę, Annę i Wojciecha Siedlarczyków, Marię i Stanisława Hamerskich, Genowefę i Franciszka Szkarłatów, Franciszka Krzysztonia i jego syna Czesława, Katarzynę i Jana Tkaczyków oraz ich synów, Marię i Jakuba Klimczaków, ich rodziców, Jana Wolskiego, Katarzynę i Józefa Łapszańskich, Annę i Jakuba Łapszańskich, Jana Kopytkę, Marię i Józefa Wojtaszków, Jana Oleksego, Stanisława Walkowicza, Michała Jabłońskiego, Marię i Wojciecha Kopytków, Jana Tomaśkę, żonę Agnieszkę, Stanisławę i Stanisława Sikorów, Zofię i Jana Łapszańskich, Katarzynę Siedlarczyk, Kazimierza, Jana Oleksych, ich rodziców, Jana i Antoninę Jaworskich, syna Jakuba, córkę Katarzynę Knutelską, Józefa i Agnieszkę Bratkowskich, syna Józefa, Jana Gaździaka, Jana Jandurę i żonę Annę, Marię i Jakuba Olejarzów, Annę Ziomek, Marię i Jana Oleksych, syna Jana, Stanisława Kołka, Jakuba Klimczaka, Jerzego Reichela, Leona Kundziarza, Grzegorza i Antoninę Klimczaków, Józefa i Annę Siedlarczyków, synów: Jana, Józefa, Wojciecha, Wiesława Siedlarczyka, Władysława Oleksego, Jana Kubicza, Tomasza i Rozalię Zabrzeskich, syna Jana, Stanisława Śliwińskiego, Katarzynę i Mikołaja Babiaków, Marię i Andrzeja Zarębczanów, Zofię Zarębczan, córkę Lucynę, Marię Józefa Kościelniaków i syna Stanisława, Jana Bratkowskiego, Antoninę i Jakuba Krężlów, Marię i Bolesława Świeratów, Stanisława i Anielę Pańszczyków, Jana Oleksego, Mariana Mszanika, Henryka Cyganika, Marię Zatłokiewicz, Annę Bafię, Marię Cekus, Jana Tyleckiego, syna Bogdana, Wandę i Józefa Rusnaków, Emilię Tokarczyk, córkę Anitkę, Marię i Józefa Tokarczyków, Stanisława Tokarczyka, Katarzynę i Józefa Walkowiczów, synów: Stanisława, Józefa, Marię Bąk, Stanisława Wojtaszka, Mieczysława Wojtaszka i ich rodziców Leona i Marię, Józefa Kurpiela, żonę Annę, ich rodziców, Stanisława Konopkę, Leona Wójcika, Annę, Józefa, Jana Bańków, ich rodziców, Annę, Stanisława i Zbigniewa Krężlów, ich rodziców, Marię i Jana Pichniarczyków, Annę i Andrzeja Kaczmarczyków, Józefa i Marię Wojtaszków, syna Mieczysława, Stanisława Bielawskiego, Marię, Józefa, Stanisława Tokarczyków, Franciszka Pichniarczyka, jego rodziców, Marię i Jana Chorzępów, ich dzieci, Marię i Jana Bąków, Annę i Józefa Potońców, Rozalię, Katarzynę Potoniec, Marię i Jana Bąków, Stefanię, Franciszka, Krystynę, Lesława Urbanów, Józefa Kowalczyka, żonę Marię, Wojciecha Kołka, żonę Katarzynę, Jana, Piotra, Monikę Tkaczyków, Stanisława i Katarzynę Dydę, Józefa Bogaczyka, Jana i Marię Dydów, Janinę Kuśnierz, Marię Bąk, Ryszarda Korpałę, Anielę Konopkę, syna Eugeniusza Konopkę, Karola Bąka, syna Stanisława Bąka, Władysława i Anielę Olejarzów, Jakuba Olejarza, Jana, Annę Jandurów, Józefa Ciesielkę, Tomasza Babiaka, Annę i Józefa Olesiów, Stanisława Bąka, Karola Bąka, synową Marię Bąk, Wojciech Bąka i żonę Marię, Jana Potońca, żonę Antoninę, Zofię, Stanisława, Józefa, Władysława Tkaczyk, Stanisławę Kluskę, Macieja Babiaka, Stanisława i Katarzynę Dydów, Stanisława i Rozalię Wojtaszków, Józefa Hamerskiego, Annę i Marię Klimczaków, Annę i Wojciecha Siedlarczyków, Anielę i Jana Siedlarczyków, Jana Krężla, żonę Marię, Stanisława Krężla, żonę Kazimierę oraz synów: Wiesława i Grzegorza, Stanisławę Jankowską, Józefa Bochnaka, żonę Marię, synów: Leona, Tadeusza, Kazimierza, Jana, Annę Piwowarską, Zofię Oleksy, Stanisława Piwowarskiego, syna Stefana, Stanisława Bielawskiego, Zygmunta, Danielę i Bożenę Nikiel, Katarzynę i Michała Bielawskich, Marię Bąk, Jana Pichniarczyka, Jakuba i Annę Pichniarczyków, Jana Jandurę, Jakuba Jandurę, Marię Jandura, Krzysztofa Pichniarczyka, Michała i Marię Knutelskich

Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…., Wieczny odpoczynek...,