Wypominki - Kluszkowce

Wypominki roczne 2018 - Pierwsza i trzecia niedziela miesiąca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy w wypominkach rocznych wszystkich naszych bliskich zmarłych, krewnych, przyjaciół, członków rodzin i wspólnoty parafialnej:

Śp. Jana Szymsaj, Annę żonę, Stanisława Siedlarczyka, Annę żonę, Jana Siedlarczyka, Antoninę żonę i córkę Annę .Ludwika Laskowskiego, Annę, Katarzynę i Wojciecha Zwydak ,Zofię Owsianko, Jana Bednarczyka, Józefa Głód. Jana, Antoninę ,Zofię Zielińskich. Franciszka ,Stanisława Góreckich, Stanisława Jandurę. Kopytko Józef, Szeliga Wiktoria i Helena ,Bandulet Antoni. Edward Wróbel , Stanisław i Janina Jabłońscy. Tadeusz Klag oraz jego rodzice .Stanisławę i Franciszka Węgrzyniak oraz rodziców. Anna i Antoni Jandura , Józef Adamczyk ,Franciszek Jandura, Edward Nawrot, Jakuba Złydaszyk i jego żonę. Stanisław Chryc i rodzice. Stanisław Plewa, Jakub i Zofia Brzeźnia, Jan i Antonina Plewa , Anna i Jan Krzysztoń. Paweł Jabłoński i jego rodzice, Maria i Mikołaj Jandura ,Anna i Stanisław Jandura. Zofię i Filipa Kubicz Katarzynę Bochnak. Karolinę i Andrzeja Węgrzyniak i ich rodziców. Anielę , Józefa ,Anielę Królczyk . Maria i Franciszek Zielińscy. Anna i Paweł Półtorak. Józef i Anna Regiec i ich synów, Bolesław i Katarzyna Najger , Petronela Firek. Mikołaj Hryc żonę Katarzynę, Mieczysław Kruczek żona Władysława ,Stefanię i Jana Kubicz i ich rodziców, Maria i Andrzej Zwydak , Wojciech Konieczny, Józef Brzegowski , Adam Tkaczyk, Zofia i Jan Chryc, Maria i Franciszek Zielińscy , Mariusz Pusz , Anna, Rozalia Zielińscy, Marie i Jana Firek, Władysławę i Władysława Kopeć oraz zmarłych z ich rodzin, Antoniego Głodziaka, Helena i Wojciech Maniowszczak , Anna , Mikołaj i Antonina Maniowszczak,Stanisław Plewa , Jan Piekarski , Jan i Antonina Plewa Stanisław i Anna Bańka, Stanisław Plewa , Stanisław Bańka dusze w czyśćcu cierpiące, Anna Młodejewska , Katarzyna i Józef Leśnicki, Józef Ślęzak , Roman i Janina Firek, Jakuba, Marię, Annę i Stanisława Grzybek i ich rodziców, Bronisław i Rafał Bańka, Mikołaj Wolski żonę Marie i drugą żonę Rozalię, Franciszka Łukasika, żonę Katarzynę i syna Jana, Jana Wolskiego, Antoninę, Wojciecha, Stanisława, syna Józefa Wojtaszek, Zofia i Władysław Słodyczka, Jakuba Furcę, Zofie Matuszek, Katarzynę Knutelską, Marię z Potaśnik , Franciszek Jaworski żonę Marie i ich synów Bolesław i Władysław, Zofia i Marian Wierzbieta, Stanisław Bednarczyk, Jakuba i Katarzynę Zwydak , Jana i Katarzynę Janczy, Stanisława Janczy, Mikołaja i Katarzynę Babiak , Zofię i Wojciecha Palica, Janina i Bolesław, Jan i Stanisław Kapuśnik, Wojciecha Konieczny i jego rodziców i braci, Antoniego i Antoninę Sikora oraz ich dzieci, Katarzyna, Michał i Władysław Kowalczyk, Alfred Skupień oraz Halina i Stanisław Skupień , Franciszek Matuła , Jana i Franciszkę i ich rodziców, Karolina i Andrzej Plewa Antonina, Józef,Jan i Stanisław Bednarczyk, Katarzyna, Zofia, Bartłomiej, Jana, Annę Węgrzyniaków , Krzysztofa, Franciszka i Andrzeja Regiec ,Andrzeja Salamona i jego rodziców, Zofię Firek, Stefanie i Józefa Chryc , Wacław Walenta oraz rodziców i teściów , Józefa Bednarczyka oraz córkę Zofie Zarębczan , Jana, Antoninę, Genowefę Plewa ,Józefa i Annę Węgrzyniak, Józef Koczór, Agnieszkę , Jana ,Józefa Kotelnickich, Bronisławę, Jakuba, Annę Dziatkowicz , Krzysztoń Anna , Cachro Agnieszka i Wojciech, Kowalczyk Józef, Anielę, Jana Garb i syna Władysława, Helenę i Franciszka Ubik, Stefanię, Władysława , Eugeniusza Malinowskich, Jan Jandura , Tadeusz Banka , Marek Koterba, Teofil Staszel, Stefanię Siedlarczyk . Maria i Władysław Mąka, Jan i Anna Czubin , Stanisław i Maria Czubin, Marię i Jakuba Bochnak oraz syna Władysława, Maria i Józef Bańka oraz ich rodzice , Renatę, Siostrę Samuelę Bańka , Jan i Stefania Leśnicki , Józef i Anna Leśnicki, Jana i Marie Bochnak oraz rodziców i rodzeństwo, Stanisława Jankowskiego jego rodziców i brata Władysława , Mikołaja i Zofię Grzybek, Bogdana Kurpiela, Maria i Piotr Bednarczyk i ich rodziców , Wandę i Józefa Walickich, Jadwigę Bereta, Ewę, Wawrzyńca i Janusza Kuchta , Jakuba , Agnieszkę i Wojciecha Chryca , Maria , Kazimierz i Anna Brzegowska ,Olga Krzak , Wiesław Gubała ,Józefę i Antoniego Krzaków , Aleksandra, Bogdana , Stefanię i Karola Kurpielów, Stefania , Stanisław, Czesław i Franciszek Leśniccy , Jakub Jandura ,Halina Kowalska, Maria i Józef Kurpiel , Annę i Mikołaja kopytko oraz ks. Jana Kopytko , Anielę i Władysława Sikorę, Kazimierz Łuczkowski i jego rodziców, Łukasza Brzegowskiego , Władysława Buraka , Karoline i Bartłomieja Ślęzak, Maria, Ludwik Bochnak i ich rodziców , Helenę, Józefa, Czesława i Jana Wojtaszek, Janina i Józef Janczy, Mikołaja Hryca , żonę Katarzynę , Jana Bednarczyka żonę Franciszkę, Maniowszczak Józef , Jakub Maniowszczak, Józef Huzior ,Stanisławę i Wojciecha Kuruc, Wiktorię, Wojciecha i Józefa Plewa , Stanisław Kuruc , Annę i Eugeniusza Baran Marię i Jakuba Bąka, Emilie i Władysława Baran ,Jan, Maria, Józef Bochnak , Irena i Jan Czubernat , Zofię i Bronisława Mąka oraz ich syna ,Józefa Maniowszczaka Siedlarczyk Stefania ,Wróbel Bronisław, Sikora Franciszek żonę Marię, Agnieszkę i Jakuba Firek oraz ich synów i córki , Eugenię Chudzińską , Jana i Anielę Gorlickich, Józefa i Marię Potoczak, Franciszka i Katarzynę Potoczak oraz Stanisława Potoczak , Janinę Dziatkowicz , Magdalenę i Kazimierza Rapciak .Mieczysław Kubicz ,Franciszek Sikora i jego rodzice, Katarzyna i Jakub Jabłoński, Piotra Siedlarczyka, Marię, Jana i Jakuba Firek , Franciszek, Stanisław, Felicja Bierońscy i ich rodzice , Andrzej i Klementyna Chrycowie i ich rodzice, Jakuba Jandurę, Zofię Jandurę, S.M.Teklę i Czesława Jandurę , Annę i Józefa Siedlarczyka i ich synów, Teresę i Franciszka Pierwołę, Marię ,Wojciecha i Władysława Maniowszczak.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek…


Wypominki roczne 2018 - Druga i czwarta niedziela miesiąca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy w wypominkach rocznych wszystkich naszych bliskich zmarłych, krewnych, przyjaciół, członków rodzin i wspólnoty parafialnej:

Śp. Jana Wolskiego, Jana Dudę i żonę Zofię , Annę , Jana, Józefa Banka i ich rodziców , Andrzeja chryca, Antoninę i Mikołaja Chryc i ich rodziców ,Annę, Wojciecha , Jana ,Marie Przybycien , Brygidę i Józefa Brzeźnia, rodziców, córki i synów, Władysława Fiust i jego rodziców, Stefania , Maria, Jan Władysław Wójcik oraz dusze w czyśćcu cierpiące, Stefanię i Andrzeja Znaniec ,Zofię i Franciszka Firek, Annę, Stanisława, Krystynę Gościej, Wojciecha Kowalczyka, Teresę i Józefa Wójcik , Annę Bronisława Wróbel ,Mariannę, Józefa i Katarzynę Wajda, Wojciecha i Katarzynę Wajda, Kazimierz , Maria i Wanda Chryc , Józef i Anna Gawlak, Siostrę Annucjatę ,Michała i Aniele oraz Janusza Kuchta, dusze w czyśćcu cierpiące, Zofię i Michała Jandura, Antoniego Kurpiela i syna Józefa, za Rozalię i Józefa Kurpiel, Katarzynę Bochnak, Marię Jandura, Józefa Jandura i żonę Antoninę, Kazimierz, Maria, Jan Gier ,Franciszek i Teresa Pierwoła, Jana Bednarczyka, Michała, Agnieszkę i Marie Chryc ,Marię i Franciszka Bochnak i ich rodziców, Teresę i Franciszka Pierwoła i ich rodziców, Józef i Zofia Jandura oraz ich córki, Stanisław i Anna Szymczyk , Jan Gorlicki, Władysław i Bronisława Plewa oraz ich synów, Władysław i Helena Hagowscy ,Agnieszka i Jan Wojtaszek, Karpeta Józef ,Antonina i Wojciech Góreccy i syn Bronisław, Władysław Jandura ,Stanisław Plewa rodzice i rodzeństwo ,Jan Piekarski , Stanisław i Anna Bańka z rodzicami , Stanisław i Józefa Kowalczyk ,dusze w czyśćcu cierpiące , Bronisława i Ludwikę oraz syna Stanisława ,Jana Pasierbskiego , Waleria Buczkowska oraz rodziców i rodzeństwo ,Jana i Józefę Greczek i ich rodziców, Annę, Wojciecha i Bronisława Szewczyk i ich rodziców, Marię Palica , Zenona Matyję ,Marię i Jana Stanek , Katarzynę i Jakuba Gorlickich , Jakuba Chryca ,Józef i Maria Kowalczyk, Józef Plewa , Andrzej Chryc, Karolinę i Andrzeja Węgrzyniak, Zofię, Jana i Józefa Maniowszczak , Aleksandrę, Czesławę i Władysława Zięcinę ,Adama, Stanisława Jaworskich oraz rodziców, Józef i Antonina, Jan i Stanisława Bednarczyk , Józef i Anna, Jan Wojtaszek Franciszek Kubicz , Krzysztof Pichniarczyk, Stanisław Kuruc z rodzicami, Marek Chudy, Rozalia i Stanisław Kluś rodzicami , Stanisław i Bolesław Śmiałek , Maria , Kazimierz , Maria, Stanisław Bednarczyk ,Annę, Bronisławę, Jakuba i Jana Dziatkowiczów ,Józef Li ptak, Jan Koterba, Bronisław, Wojciech, Maria, Stanisław Kowalczyk, Antoni Wolski , Jacek Bańka ,Zofia Bochnak i rodzice, Antonina i Wojciech Góreccy, Maria i Franciszek Filas, Jana Dziatkowicza, Anielę, Józefa, Jana Knurowskich ,Czesławę i Władysława Jandurę, Magdalenę i Wojciecha Wiercioch, Marie Skupień , Janusza Ganczarek ,Zofia Regiec , Józef Kowalczyk i wnuka Damiana ,Maria i Józef Oleksy oraz ich synów : Kazimierza, Józefa i Jana. Wiolettę Oleksy, Agnieszkę Regiec , Marie i Jakuba Bańka, Jan Gałdyn , Jan Bochnak ,Bronisław Gaj, synowa Janina, Krystyna Zając synowie Zenon i Piotr, Władysław Bańka , s,Samuelę Bańka, Ludwikę, Józefę, Jana, Józefa Łaś, Janina i Jacek Kuta , Ludwikę Bieniek , Annę i Stanisława Waliczek, Anielę i Józefa Bednarczyk, dzieci i wnuków, Jana Ślęzaka ,Andrzeja Chryca, zmarłych Ojców pracujących w naszej Parafii, Stanisław Koterba i jego rodziców, Janina i Ludwik Plewa i ich rodziców, Andrzej i Anna Jabłońscy , Stanisław i Aniela Pańszczyk, Ziarnicki Jan ,Agnieszka, Władysław , Rapciak Stanisław i Ludwika , Danuta i Jan Bryniarski, Maria i Jan Firek syna Stefana , Wojciech Kuruc ,Marię i Stanisława grzybek syna Zbigniewa , Józef Pierwoła, Maria i Józef Grzybek , Krystyna i Stanisław Kłapacz ,Teresa Sieczka , Piotr Sas, Franciszek Węgrzyniak, Jakub i Katarzyna Greczek , Karolina i Jan Kubicz , za zmarłych kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące, Michał i Anna Bochnak i syna Władysława, Zofia i Bronisław Regiec , Jan Greczek, Stanisław Regiec, Jan Łuczak , Eugeniusz Śliz , Andrzej i Alicja Plewa i ich rodziców Jan Bednarczyk , Maria i Antoni Plewa, Antonina, Józef ,Stanisław Jandura , Anna i Józef Milaniak , Józef Brzegowski, Franciszkę Bednarczyk , Marię , Antoniego Stanisława i Franciszka Podlipnich ,Albina Cyrwus ,Stanisława Toczka z rodzicami Wojciecha i Zofię Królczyk z synami, Kazimierz Ligas , Michał, Agnieszka Chryc , Karolina Marczak ,Bogdana i Jana Kurpiela , Stanisława Gędźba żonę Karolinę, Władysława i Stanisława Gędźba, Maria Bochnak . Zofię i Stanisława oraz Antosia Kaczmarczyk ,Marię, Franciszka Firek i syna Stanisława , Jana Jandura ,Franciszek Krzysztoń , Aniela i Jan Krzysztoń, Maria i Antoni Plewa, Bańka Tadeusz i jego rodzice, Zofia i Piotr Mikulec , Ludwika i Filipa Furca ,Jana Ślęzaka oraz jego rodziców , Zofię i Mikołaja Kurpiel ,Antoniego i Annę Jandura , Józefa i Karolinę Adamczyk , Franciszka Jandurę , Józefa Bednarczyka i córkę Zofię, Jan , Józef i Władysław Bukowski ,Jana Królczyk żonę Franciszkę, Helenę Hamrus, Józefa i Marie Chryc oraz ich synów i synową, Michała i Marie Radecką i synów ,Helenę i Franciszka Ubik, Franciszka Nosal, Adolf Drozdek i jego rodzice, Jadwiga i Roman Kamińscy, Rozalia i Józef Węgrzyniak i ich rodzice ,Agnieszka Kotelnicka, Antonina i Wojciech Węgrzyniak i ich dzieci ,Weronikę i Jakuba Waniczek , Zofię i Józefa Waniczek , Adelajdę i Józefa Gil, Józef Świdniak , Czesław Jagieła ,Zofię i Józefa , Franciszka Brzezowskiego , Helenę i Walentego Organiściak ,Marię Rusnak , Katarzynę, Marie, Anielę i Adama Rusnak , Tomasza Papiewskiego, Marię Błachut, Antoni Forenda ,Józef Konopka, zmarłych z rodziny Gaździaków, Urbaniaków i Tomaśków, Stanisława Plewa jego rodziców i rodzeństwo, Stanisława i Adama Jaworskiego, Jakuba, Stanisławę Bochniak , Andrzeja, Agnieszkę Węgrzyniak i ich rodziców, Helenę Wolską, Wojciecha , Wiktorię i Józefa Plewa , Mateusza Ratajczaka, Józefa Jabłońskiego i jego rodziców, Czesława i Krzysztofa Wójcika, Władysława i Annę Kubicz , Józefa Regiec ,Marię i Jakuba Bochnak i syna Władysława, Monika i Józef Budz oraz Maria u Władysław Budz, Marię i Franciszka Olejarz, Kazimierz Sejdera, Daniel i Maria Czapska, Anna Rendak, Maria Waniczek, Zofię Bochnak, Jan Domian, Agnieszkę i Wojciecha Jabłońskich, Maria i Józef Kowalczyk. Janina i Ludwik Plewa , Józefę i Franciszka Babiak Zdzisława Kłapacza, rodziców Bronisława i Ludwikę

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek…