Wypominki - Kluszkowce

Wypominki roczne 2019 - Pierwsza i trzecia niedziela miesiąca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy w wypominkach rocznych wszystkich naszych bliskich zmarłych, krewnych, przyjaciół, członków rodzin i wspólnoty parafialnej:

Śp. Stanisława Kotarbę , Marię i Jakuba Kotarbę, Jana i Antoninę Hryc ,Józefa Slęzaka, Romana i Janinę Firek ,Kazimierz ,Maria, Jan Gier, Franciszek i Teresa Pierwoła, Jakuba i Katarzynę Jabłońskich oraz syna Jana, rodziców i rodzeństwo, Franciszka Sikorę ,syna Józefa ,Teodora Węgrzyniak, S.Georgię, Ojców i braci Karmelitów pracujących w Parafii , Zofia i Wincenty Faron, Józef i Katarzyna Leśnicki, Anna Młodojewska, Marię i Franciszka Gryz, Stanisław Toczek i rodzice, Wojciech i Zofia Królczyk z synami, Jakub Królczyk, Janina i Ludwik Plewa i ich rodziców , Karolina i Andrzej Węgrzyniak , Zofia , Jan , Józef Maniowszczak ,Elżbietę i Jana Bochnak , Irenę i Jana Czubernat, Tadeusza Bańkę i jego rodziców, żonę Zofię Bochnak, brata Władysława, Michała Bochnak i żonę Annę ,syna Władysława , Józefę i Franciszka Babiak , Janinę i Ludwika Plewa , Stanisława Wojtaszka i syna Józefa , Zofię i Władysława Słodyczka ,Zofię Matuszek , Jakuba Furcę, Antonina i Wojciech Wojtaszek, Józefa Bednarczyka oraz córkę Zofie Zarębczan , Agnieszkę i Jakuba Firek oraz zmarłych braci i siostry ,Jana Wolskiego , Mikołaja Wolskiego żonę Marię i duga żonę Rozalie ,Jana Wolskiego , Tadeusza Dudę, Jana Dudę żonę Zofię , Franciszka Łukasika żonę Katarzynę i syna Jana ,Franciszkę Królczyk i Jana Królczyka , Helenę Hamrus Zofię Regiec , Józefa Kowalczyka i wnuka Damiana ,Jakuba i Józefa Maniowszczak , Józefa Huzior , Stanisława Gędźba żonę Karolinę, synów Stanisława i Władysława, córkę Marię Bochnak męża Jana, Zofię Antos , Stanisława Kaczmarczyka Jakuba i Marię Bochnak ,syna Władysława , Józefa ,Monikę Budz oraz Władysława i Marię Budz , Zofię i Bronisława Regiec, Stanisław Regiec ,Jana Greczka, Jan , Agnieszka i Władysław Ziarnicki. Rapciak Stanisław i Ludwika , Bryniarska Danuta , Jan Ligas Kazimierz , Karolina Marczak , Jana , Antoninę i Zofię Zielińskich , Franciszka i Stanisława Góreckich, Józef Burta i Stanisław Jandura ,Zofię i Franciszka Firek , Stanisław i Anna Gościej , Krystyna Gościej , Wojciech Kowalczyk, zmarłych z rodziny Mąków i Chryców ,Marię i Antoniego Plewa, Władysław i S. Samuela Bańka , Józefa , Ludwikę , Jana i Józefę Łaś ,Janinę i Jacka Kuta , Anna i Stanisław Waliczek , Ludwikę Bieniek ,Józef Świdniak ,Józef Kowalczyk , Wojciech Cachro , Anna Krzysztoń i Agnieszka Cachro ,Maria i Piotr Bednarczyk i rodzice ,Bartłomieja, Zofię, Katarzynę, Wojciecha, Jana i Annę Węgrzyniak , Krzysztofa i Franciszka Regiec , Marie i Józefa Oleksy oraz ich synów Kazimierza, Józefa i Jana, Zofię Kowalczyk, Marię i Jakuba Bańka , Agnieszkę Regiec , Jana , Józefa, Maria i Józef Greczek , Anna, Wojciech, Bronisław szewczyk , Zenon Matyja, Maria Palica, Walentyna Hanak ,Maria i Franciszek Bochnak i rodzice, Teresę i Franciszka Pierwoła i rodziców ,Stanisław Kuruc z rodzicami , Stanisław i Rozalia Kluś z rodzicami , Józef Kluś , Stefania i Jan Kubicz oraz ich rodzice ,Mariannę, Józefa i Katarzynę Wajda , Michała , Anielę i Janusza Kuchta, Kazimierza i Marie Chryc , Wojciecha i Katarzynę Wajda, Zygmunta i Wandę Chryc , S.Anucjatę , Józefa i Annę Gawlak , Józefę Suchecką i Andrzeja Żaba, Jana Dziatkowicza , Józefa, Anielę i Jana Knurowskich ,Józef, Antonina, Stanisławę i Jana Bednarczyka , Józef , Anna i Jan Wojtaszek , Franciszek Kubicz , Krzysztof Pichniarczyk Józef i Maria Kowalczyk, Józef Bąk i jego rodzice, Wojciech Bąk , Zofię Strama i jej rodziców, Jan i Stanisław Strama, Andrzej Chryc, Stefania Siedlarczyk, Maria i Władysław Mąka, Wojciech Konieczny i jego rodzice ,Maria i Damela Czapskich, Jakub i Katarzyna Zwydak , Katarzyna , Jan i Stanisław Janczy , Antoni i Antonina Sikora ,Kazimierza Sajdera, Tomasz Czapski, Franciszka Bednarczyka, Marię Antoniego, Stanisława i Franciszka Podlipnich , Aleksandra i Bogdana Kurpiela, Stefanię i Karola Kurpielów. Olgę Krzak, Wiesława Gubałę, Józefę i Antoniego Krzaków Andrzeja Salomona i jego rodziców ,Zofię Firek , Jana Jandurę , Franciszka Firek żonę Marię i syna Stanisława, Bronisław Gaj synową Janinę, Krystynę Zając synów Zenona i Piotra oraz Franciszek , Katarzyna i Stanisław Plewa, Annę Bednarczyk , Mieczysław , Władysław Kruciek , Mikołaj i Katarzyna Hryc, Anna i Wojciech, Przybycień , Brygida i Józef Brzeźnia rodziców, córki i synów, Władysław Fiust i jego rodzice ,Maria, Jan, Stefania, Władysław Wójcik i dusze w czyśćcu cierpiące, Jana, Anielę , Franciszek Krzysztoń , Jana i Franciszkę Bednarczyk i ich synów, Genowefę Plewa, Antonina i Jan Plewa, Władysław, Stanisław i Józef Plewa, Franciszek Węgrzyniak, Zenon Lach dusze w czyśćcu cierpiące ,Zofia i Józef Jandura i ich córki, Bronisława i Władysław Plewa i ich synów , Marię i Jana Stanek , Józef Bochnak i jego rodzice, Małgorzata i Jan Błachut , Małgorzata Tomaszkowicz, Maria i Stefan Dębscy ,Józef Pierwoła, Maria i Stanisław Grzybek, Zbigniew Grzybek oraz Maria i Józef Grzybek ,Krystyna i Stanisław Kłapacz syn Zdzisław, córkę Teresę Sieczka , Franciszek Węgrzyniak , Mariana i Józefa Łukasz, Jana i Marie Pacyga , Zofię i Bronisława Mąka oraz ich syna, Stanisława Jaworskiego syna Adama i dziadków, Czesławę Zięcina i rodziców ,Zofię i Józefa oraz Franciszka Brzegowskich i ich rodziców , Czesława Jagieło , Józef Maniowszczak, Jana i Agatę Bańka i ich rodziców , Franciszka Kubicz żonę Stefanię i córkę Marię , Albin Cyrwus, Ludwik , Maria Bochnak i ich rodziców, Józef, Helena, Czesław, Jan Wojtaszek Stanisławę i Andrzeja Leśnickich syna Józefa, Jana Knutelskiego ,Jana Jandura, Halinę i Tadeusza Kowalskich, Franciszka i Stanisławę Węgrzyniak oraz rodziców i rodzeństwo, Edwarda Wróbel , Tadeusza Klag i rodziców ,Marek Koterba , Teofil Staszel, Zofię i Franciszka Kowalczyk ,Stanisławę Bednarczyk , Jana Kowalczyka, Franciszka Plewę i jego synów Stanisława i Bogdana ,Stefanię i Józefa Chryc , Marię i Jakuba Bąk Eugeniusza Śliz, Jana Łuczaka ,Filipa Plewę , Andrzeja Plewę z żoną , Jakuba Plewę z żona i ich rodziców ,Maria Waniczek, Weronika i Jakub Waniczek , Antonina i Wojciech Węgrzyniak ,Adelajda i Józef Gil, Zofia Bochnak ,Jan Domian, Agnieszka i Wojciech Jabłońscy, Marię i Józefa Kowalczyk, Jana Ślęzaka i jego rodziców, Zofię i Mikołaja Kurpiel, Katarzynę Firek

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek…

Wypominki roczne 2019 - Druga i czwarta niedziela miesiąca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy w wypominkach rocznych wszystkich naszych bliskich zmarłych, krewnych, przyjaciół, członków rodzin i wspólnoty parafialnej:

Śp. Jana i Franciszkę Bednarczyk ,Mikołaja i Katarzynę Hryc , Annę Bednarczyk , Józef Przybycień, Annę, Wojciecha, córkę Marię, zięciów Franciszka i Władysława, Jana i Katarzynę Klag, Janina Sopata , Antoni Majerski, Stanisław i Teofila ich dzieci, współmałżonkowie, dusze w czyśćcu cierpiące, Annę i Stanisława Siedlarczyk, Antonina i Jan Siedlarczyk córkę Annę, Marię, Jakuba, Agnieszkę i Wojciecha Chryc ,Jana i Anielę Gorlickich, Józefa, Marię, Stanisława, Franciszka i Katarzynę Potoczak ,Agnieszka, Jan, Wojciech Wojtaszek ,Józef Karpeta , Agnieszkę, Jana, Józefa Kotelnickich, Bronisławę , Jakuba, Annę i Wojciecha Działkowicz, Franciszka Plewę syna Stanisława, Bogdana plewę dusze w czyśćcu cierpiące Franciszkę i Andrzeja Bator syna Józefa, Jana i Władysława Bator, Andrzeja Potaśnik syna Józefa, Ryszarda Malca , Stanisław Bednarczyk, Jan Janczak , Józef Brzegowski, Adam Tkaczyk Zofia i Jan Hryc , Katarzyna, Mikołaj Babiak, Zofia i Wojciech Palica, Katarzynę Babiak ,Jana i Marię Bochnak i ich rodziców rodzeństwo, Stanisława Jankowskiego jego rodziców i brata, Mikołaja i Zofię Grzybek ,Karolina i Ludwik Ligas, Jakub Plewa , Bernadeta Palica, Katarzyna Firek ,Wacław i Małgorzata Walenta i ich rodziców , Andrzeja ,Zofię, Władysława Kowalczyk , Annę i Stanisława Siedlarczyk ,Antoniego Głodziaka , Wojciecha i Antoninę Góreckich Franciszka i Marie Filas, Piotra Siedlarczyka, Zofia i Wojciech Siedlarczyk, Marie , Jana, Jakuba i Katarzynę Firek , Jana ,Ludwikę, Marie Gałdyn , Jan i Elżbieta Bochnak ,Maria, Franciszek Zieliński, Mariusz Pusz, Anna, Rozalia Zielińska, Józef Jandura ,Maria, Paweł i Mikołaj Cachro, Antonina i Wojciech Górecki syn Bronisław, Władysław Jandura ,Stanisław Plewa , Jakub i, Zofia i Józef Brzeźnia, Jan i Antonina i zmarłych z rodziny Plewów ,Pawła Jabłonskiego i jego rodziców, Marie i Mikołaja Jandura, Annę i Stanisława Jandurę, Aniela , Jan, Władysław Garb, Franciszek Krzysztoń, Jan i Aniela Krzysztoń ,Helena i Franciszek Ubik, Stefania, Władysław, Eugeniusz Malinowski ,Andrzej Chryc, Mikołaj i Antonina Chryc i ich rodziców, Jan , Józef, Anna Bańka i ich rodziców ,Katarzyna bańka , Maria Walkowicz, Maria i Józef Olejarz ,Jakub i Katarzyna Greczek, Karolina i Jan Kubicz, zmarłych kapłanów dusze w czyśćcu cierpiące, Stanisława i Wojciech Kuruc, Stanisław Kuruc , Wiktoria, Wojciech, Józef Plewa, Agnieszka i Józef Plewa ,zmarłych z rodziny Plewów, Kuruc, Węgrzyniaków , Stanisław i Rozalia Kluś Józef, Maria i Andrzej Zwydak ,Wojciech Konieczny ,Alfred Skupień, Halina i Stanisław Skupień, Franciszek Matuła, Jakuba, Marię , Annę i Stanisława Grzybek i ich rodziców, Bronisława i Rafała Bańkę ,Felicję, Franciszka i Stanisława Bierońskich , Tadeusza Chryca i jego rodziców ,Jan i Jakub Jandura , Rozalia i Józef Kurpiel, Antoni Kurpiel i syn Józef , Zofia i Michał Jandura, Katarzyna i Franciszek Bochnak, Maria i Józef Jandura, Kazimierz Łuczkowski i jego rodziców ,Eugenię Chudzińską i jej rodziców, Józef Koczór ,Bańka Piotr , Maria i Józef Palica ,Helenę i Wojciecha Maniowszczak, Józef, Anna, Stanisław, Bronisław Regiec, Maria i Michał Kuruc ,Anna Szymsaj męża Jana, Bolesław i Katarzyna Najger , Petronelę Firek Łukasza i Józefa Brzegowskich ,Władysław Burak ,Maria, Józef Bańka oraz ich rodzice, Renatę i s.Samuelę Bańka, Ludwina, Zygmunt, Janusz, Anna, Józef Rapciak ,Stanisława, Marię, Wojciecha i Bronisława Kowalczyków, Antoniego Wolskiego ,Jacka Bańkę, Aniela, Józef i Aniela Królczyk, Stanisław Chryc i rodzice ,Jana Bednarczyka ,Michała, Agnieszkę i Marię Chryc i ich rodziców, Jan i Anna Czubin , Maria , Stanisław Czubin, Andrzej i Anna Jabłońscy, Aniela i Stanisław Pańszczyk, Kopytko Józef ,Wiktoria Szeliga, Bandulet Antoni i Szeliga Helena ,Jana i Marie Bochnak i ich rodziców, Franciszka Palicę i jego rodziców, zmarłych z rodziny Kopciów i Firków , Jakuba Gorlickiego żonę Katarzynę, Jakuba Chryca Genowefę Plewa, Antonina i Jan Plewa, Władysław, Stanisław ,Józef Plewa, Stanisław i Zofia Wojtaszek Jakuba i Franciszkę Zwydak ,Józef, Zofia, Władysław Jaworski, Ludwina i Zygmunt Rapciak, Helena i Władysław Hagowscy , Róża Orlando ,Adam Jandura , Anna i Stanisław Szymczyk, Helenę Wolska i jej rodziców ,Jakuba Kurpiela, Katarzynę Knutelską, Marię i Franciszka Jaworskich i ich synów Bolesława i Władysława, Zofię i Mariana Wierzbięta , Anna, Eugeniusz Emilia i Władysław Baran, Jan i Stefania oraz Józef i Anna Leśniccy, Zofia i Piotr Mikulec , Ludwikę i Piotra Furca , Zofia Kurpiel, Stanisława Plewę i jego rodziców i rodzeństwo, Stanisław i Adam Jaworski , Józef Wszołek, Karolina i Andrzej Plewa, Antonina, Józef Bednarczyk z synami , Teresę i Józefa Wójcika , Annę i Bronisława Wróbel ,Karolinę i Andrzeja Węgrzyniak i ich rodziców Karolinę Firek, Ludwik Laskowski , Józef Głód ,Annę, Wojciecha i Katarzynę Zwydak Zofię Owsianka , S.Samuelę ,Annę ,Bronisława, Jakuba Dziatkowicz , Marię i Kazimierza Bednarczyk ,Józefę Liptak , Jana Koterbę ,rodziców Bronisława i Ludwikę i zmarłych z rodziny, Stefanię i Jana Winczowskich, Karolinę i Bartłomieja Ślęzaka, Janina i Józef Janczy ,Czesław i Krzysztof wójcik, Władysław i Anna Kubicz , Józef Regiec ,Jana karpiela syna Jana , Bogdana Kurpiela, Mikołaja i Annę Poparda oraz Annę Poparda , Maria , Władysław, Aniela i Andrzej Kopytkowie, Zofię i Filipa Kubicz , Katarzynę Bochnak, Marię i Franciszka Olejarz, Zbigniewa Babiaka ,Edwarda Bogusza ,Teresę i Franciszka Pierwoła. Marię, Wojciecha, Władysława Maniowszczak i ich rodziców, Sylwestra Augustynka, Jana Niemca , Romana i Bronisławę Dyda ,Anielę i Józefa Bednarczyków syna Jana i Franciszka, Krystynę i Stanisława Kłapacz syna Zdzisława, córkę Teresę, Marię i Stanisława Grzybek syna Zbigniewa, Jana Ślęzaka, Andrzeja Chryca, Michała i Marie Radeckich oraz ich synów , Józefa i Marię Chryc oraz ich synów i synową , Józef i Maria Żołnierczyk , Stanisław i Maria Staszel ,Stanisław Kuruc z rodzicami Mariannę i Stanisława Rutkowskich ,Czesławę i Władysława Jandura ,Marię Skupień Magdalenę i Wojciecha Wiercioch , Janinę Klimczak ,zmarłych z rodziny Faron: Wincenty Zofia, Józefa i Maria, Janina Dziatkowicz, Magdalenę i Kazimierza Rapciak, Helenę i Franciszka Ubik, Franciszka Nosal, Stefanię, Stanisława i Czesława Leśnickich, Stefanię Siedlarczyk, Franciszek i Maria Sikora , Edward Wróbel ,Franciszek i Antonina Gaździak Jakuba i Stanisławę Bochniak ,Andrzeja i Agnieszkę Węgrzyniak ,Janina , Bolesław, Jan, Stanisław Kapuśnik , Katarzyna, Michał , Władysław Kowalczyk ,Wojciech Konieczny, Antonina i Antoni Sikora, Kazimierz Sajdera ,Stanisław Plewa z rodzicami i rodzeństwem, Jan Piekarski z rodzicami, Stanisław i Anna Bańka z rodzicami, Stanisław i Józefa Kowalczyk oraz dusze w czyśćcu cierpiące, Jana Firka żonę Marię, Stefana Firka i Wojciecha Kuruc, Jakuba Jandurę i Zofię. S.Marię Teklę , Czesławę Jandura, Annę i Józefa Siedlarczyków i ich synów, Anielę i Władysława Sikorów

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek…