VII Niedziela Zwykła – 24 II 2019 – Kluszkowce

1. Dziś po każdej mszy św. Członkowie Rady Parafialnej przyjmują tzw. wpisowe na ogrzewanie kościoła. Przypomnę, że tylko za jeden miesiąc za styczeń zapłaciliśmy fakturę w wysokości 10980 zł. Prosimy o ofiarność na ten cel, żeby było ciepło w kościele.

2. Wszystkich czcicieli św. Józefa zapraszamy na kolejny tydzień nowenny w środę 27 lutego. Można składać prośby i podziękowania do św. Józefa przy jego ołtarzu w bocznej kaplicy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek nabożeństwo do NSPJ, a taca w tym dniu będzie przeznaczona na misje. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Sercu Maryi i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 16.30. W piątek i sobotę spowiedź od godz. 16.00 – 18.00. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.

4. U ministrantów do nabycia kolejny numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre nowiny” w cenie 1 zł. oraz „Biblia miłosierdzia” w cenie 15 zł.

5. Z racji pierwszego piątku spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania nie będzie, ale młodzież powinna przystąpić do sakramentu spowiedzi.

6. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

8. Komunikat: W przyszłą niedzielę 3 marca o godz. 15.00, w Sali GOK-u, jak informuje Pan Sołtys Wojciech Bednarczyk, odbędzie się zebranie wiejskie – sprawozdawcze za minioną kadencję.

9. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.