VI Niedziela Zwykła – 17 II 2019 – Krośnica

1. Zachęcam do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Józefa do skarbony na kracie, są one wyczytywane w każdą środę w trakcie nabożeństwa do św Józefa.

2. W tym tygodniu w liturgii: w piątek: święto Katedry św. Piotra Apostoła, w sobotę: wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

3. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznych.

4. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn na spotkanie grupy „Mężczyzn św. Józefa” we wtorek 19 lutego o godz. 19.00 w salce parafialnej.

5. Oaza Ruchu Światło-Życie zaprasza dzieci na spotkanie w środy o godzinie 16:00.

6. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Wojciech Bochnak, kawaler z Krośnicy i Aneta Bochnak, panna z Maniów, zapowiedź trzecia. Ewentualne przeszkody między tymi osobami prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Czcicieli MB Szkaplerznej zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Szkaplerzne w sobotę 0 godzinie 15:45.

10. Z naszej parafii w tym tygodniu odeszła do Domu Ojca śp. Kowalczyk Teresa. Wieczny odpoczynek…

11. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.