III Niedziela Wielkanocna – 15 kwiecień 2018 – Krośnica

1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii 2489,5 zł oraz dar ołtarza na Caritas tj. skarbonki wielkanocne 620 zł i puszka Caritas na rzecz ofiar wojny domowej w Syrii – 566 zł.

2. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Michał Bańdur, kawaler z Nowego Sącza i Aleksandra Barbara Siedlarczyk, panna z Krośnicy. Zapowiedź druga. Wojciech Grudziński, kawaler z Radomia i Ewelina Tkaczyk, panna z Krośnicy. Zapowiedź pierwsza. Piotr Banach, kawaler z Zarzecza i Kinga Bańkosz, panna z Krośnicy. Zapowiedź pierwsza. O ewentualnych przeszkodach prosimy zawiadomić urząd parafialny.

3. Dzisiaj tj. 15 kwietnia o godz. 15 w salce katechetycznej, spotkanie organizacyjno-pielgrzymkowe udających się do Medjugorie.

4. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie oraz kwiaty.

5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń, jak też dostępne są na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

6.Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom , Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.