III Niedziela Wielkanocna – 15 kwiecień 2018 – Kluszkowce

1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii 2910 zł oraz dar ołtarza na Caritas tj. skarbonki wielkanocne i puszka – 1860 zł.

2. W piątek 20 kwietnia zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w kościele mieszkańców i turystów według porządku: od 7 – 8 ul. Kamieniarska i Turystyczna, od 8 – 9 ul. Wżarowa i Zielona, od 9-10 ul. Wspólna, Polna, Pienińska i Gorczańska, od 10 – 11 ul. Podhalańska, od 11 – 12 ul. Strażacka i Sądecka, od 12 – 13 ul. Rozwojowa i Kluszkowianka, od 13 – 14 ul. Karpacka, Borek, Szkolna, Gospodarcza, od 14 – 15 ul. Słoneczna, Przedszkolaków i Cegielniana, od 15 – 16 ul. Karmelicka i Stylchen, od 16 – 17 ul. Zdrojowa, od 17 – 18 ul. Modrzewiowa i Leśna. Zakończenie adoracji z procesja do Bożego Miłosierdzia przed mszą św. wieczorną o 18. 45 .

3. Do związku małżeńskiego przygotowują się: Kamila Czubernat , panna z Kluszkowiec i Andrzej Górski, kawaler z Maniów oraz Miquel Godino Verran , kawaler z Brazylii i Patrycja Węgrzyniak, panna z Kluszkowiec .Zapowiedź druga. Joanna Sosna ,panna z Kluszkowiec i Łukasz Marcin Hartabus, kawaler z Wieliczki oraz Magdalena Maria Firek, panna z Kluszkowiec i Kamil Eugeniusz Gawlik kawaler z Krakowa. Zapowiedź pierwsza. O ewentualnych przeszkodach prosimy zawiadomić urząd parafialny.

4. Dzisiaj tj. 15 kwietnia o godz. 15 w salce katechetycznej, spotkanie organizacyjno-pielgrzymkowe udających się do Medjugorie.

5. Dla pogłębienia naszego życia duchowego i religijnego proponujemy w poniedziałek o godz. 18.30: Objawienia Maryjne w Licheniu, w czwartek o godz. 18.30: dokument o MB Jasnogórskiej.

6. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu do kościoła: Zofia Siedlarczyk ,Elżbieta Siedlarczyk, Elżbieta Zelek i Angelika Słowakiewicz , w kaplicy : pani Maria Bednarczyk, Małgorzata Bednarczyk.

7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

8. Wszystkim solenizantom, jubilatom , życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom , Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.