II Niedziela Zwykła – 20 I 2019 – Kluszkowce

1. W Kościele trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Niech ten tydzień modlitwy uwrażliwi nas na jedność Kościoła i naszych rodzin.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na tace w ubiegła niedzielę na potrzeby parafii w wysokości 3100 zł.

3. Wszystkich czcicieli św. Józefa zapraszamy w środę 23 stycznia na kolejny tydzień nowenny przed uroczystością św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania do św. Józefa przy jego ołtarzu w bocznej kaplicy.

4. Jutro przypada Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się za naszych dziadków żyjących czy zmarłych, ponieważ każdy z nas zawdzięcza im wiele.

5. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 21 stycznia wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy, w czwartek 24 stycznia św. Franciszka Salezego – biskupa i Doktora Kościoła, w piątek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, a w sobotę św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.

6. 22 stycznia tj. we wtorek o godz. 19.00 w salce spotkanie mężczyzn św. Józefa. Serdecznie zapraszamy.

7. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i złożone ofiary na kwiaty w tym tygodniu w kościele i w kaplicy.

8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń i w gablocie przed kościołem, jak też na naszej stronie internetowej: www.parafiakluszkowce.pl.

9. Wszystkim solenizantom, jubilatom, życzymy Bożego błogosławieństwa, a Turystom, Gościom oraz parafianom życzymy dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia.